Summer 2013? boring.

17. july 2013 at 15:14 | AnnWhite |  My life.

Každej říká že žít tady není vlastně tak špatné. Že mohu jet na výlety na hrady,zámky a vše možné poznat Českou Republiku, ale do háje já jsem spokojená s místy kde jsem v Česku byla a chci do světa. Táta tomu nerozumí, nerozumí že člověk kterému je třináct může být tak otráven ze života že by nechtěl navštívit nic tady v Česku. No tak do háje.
Každý jede vždy někam na prázdniny. Řecko,Španělsko,Amerika,Francie já ne. Měla jsem jet příští týden s kamarádkou do Řecka. Odřeklo se. Chápu že teď přestavují dům a nestíhají, tím pádem chápu že se to odřeklo, ale i tak je mi to líto. Dnešní den trávím koukáním na óčko. Hraje Beyoncé - Sweet Dreams. Tydle lidi v Americe ani neví jaký štěstí mají.
Moře. Do háje, já si tu nafouknu dětský bazének a jsem vůbec ráda že se zchladím nějákým způsobem. Ta představa mít dům u pláže, ráno vyrazit na pláž a třeba se jen tak procházet a machat si nohy v moři. Při východu slunce. Nic lepšího neznám.

Nejvíc mě deprimuje jak všichni na instagramu přidávají fotky z různých zajímavích míst. Jednou bych se chtěla jen tak vydat na cestu kolem světa. Tuším že většina lidí mě bete za celkem divnou možná. Nevadí. Každý chce přece něco jiného. ;)
AnnWhite.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Anett Anett | 17. july 2013 at 15:19 | React

Presne! DOMA mám to samé! Taky chci do sveta, ale nikdo to nechápe. :-(

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama